Corporate
About Us

1996 yılında merkezi Almanya'da kurulan ETP TECHNIC 2012 yılına kadar Otomotiv Yedek Parça Sektörüne fason tedarikçiliği yapmıştır. 2013 yılında Türkiye'ye imalat yatırımı yapan ETP TECHNIC kendi adına otomotiv yedek parçalarını üretmeye başlamıştır.

 

1.2 milyon Euro ciroya ulaşan firmamız yeni üretim prosesleri ve makine parkuru ihtiyaçları için Konya Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

 

Kuruluşundan itibaren gelişen teknolojiyi benimseyerek yaptığı yatırımlar ile otomotiv yedek parça piyasasında yerini alan ETP TECHNIC, sektörde markalaşarak güncel Avrupa araçlarının yedek parçalarını da üretmektedir.

 

Uzman kadrosu ve son teknoloji üretim tesisiyle daima müşteri odaklı ürünler üretip her geçen gün kendini yenilemektedir.

 

ETP TECHNIC logosunu taşıyan her ürün, uluslararası standartlardaki kalitesiyle dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır. Man, Mercedes, Volvo, Scania, Daf, Renault, Iveco gibi Avrupa Kamyon Tır ve Otobüs üreticilerini takip ederek, yeni ürün adaptasyonunu başarıyla yapmaktadır. 


Müşterinin talep ve beklentileri doğrultusunda ürün çeşitlerini yenilemektedir.  Kalite Politikalarından ödün vermeyen ETP TECHNIC ürünlerini ISO standartlarına uygun ve müşteri odaklı üretmektedir.

 

20 yıla yakın bilgi birikimi ve tecrübe ile günümüzde gerek yurt içi, gerekse yurt dışı ihracatında otomotiv yedek parça üretimine başlayan ETP TECHNIC, kalitesi ve güvencesiyle farkını ortaya koyarak adını zirveye taşımaktadır.

 

 

 

Volvo, Scania, Daf, Iveco, Renault, Man, Mercedes Spare Parts for Trucks, Trailers and Buses - Brake Caliper, Caliper Repair Kit