Corporate
Quality Policy

ETP TECHNIC güleryüz ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş eğitimli personeli ve son teknoloji makineleri ile üretim yapmaktadır. Temel prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti için çözüme yönelik kaliteli ürün imalatıdır. Şirketimiz bu hizmeti sağlayabilmek amacıyla aşağıda yazılı prensipleri içeren "Ürün Kalite Politikası" nı belirlemiş ve uygulamaktadır :


Müşteri Memnuniyeti

Tüm müşterilerin gereksinim ve beklentilerinin tam olarak karşılanması ve koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması.

Açıklık

Üretimin her aşamasında, müşteri ile olan ilişkilerde, zamanında ve doğru bilgilendirme ile güvenin sağlanması.

 

Katılım

Tüm çalışanların toplam kalite sistemine ve bu sistemin gerekliliğine ve sürekliliğine inançla bir ekip ruhu içerisinde katılmaları.

 

Organizasyon

Çalışanların belirlenmiş yetki ve sorumlulukları, şirket kuralları ve prosedürler ile sağlanan kurum organizasyonunun günün şartlarına göre sürekli geliştirilmesi, tüm birimlerin huzurlu bir ortam içerisinde iyi iletişim kurmalarının sağlanması.

 

Liderlik

Etik değerlere ve marka prosedürlerine uyum ile belirlenen kalite politikası rehberliğinde sürekli yenilenerek ve gelişerek lider kuruluş olma niteliğini sürdürmek.

 

Eğitim ve Güncellik

İç ve dış eğitimlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin sürekli artırılması ve günün gereklerine uygun her türlü ekipman, donanım ve dokümanlarının kullanılması.

 

Çevre

Toplumun doğaya olan duyarlılığını da geliştirecek, yaşadığımız çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız
gerektiği bilinci ile çağdaş ve yasal mevzuata uygun atık yöntemlerini uygulayarak ekolojik denge ve toplum sağlığının korunmasına katkıda bulunmak.

 

 

 

Volvo, Scania, Daf, Iveco, Renault, Man, Mercedes Spare Parts for Trucks, Trailers and Buses - Brake Caliper, Caliper Repair Kit